1. przejdź do treści
  2. przejdź do nawigacji
  3. przejdź do stopki

Portfolio

Tour de Pologne

Serwis internetowy największej i najbardziej prestiżowej polskiej imprezy sportowej odbywającej się cyklicznie. Tour de Pologne gromadzi miliony widzów na trasie wyścigu, a witryna odwiedzana jest przez setki tysięcy osób. Na zlecenie naszego partnera Boxfish zajęliśmy się oprogramowaniem i wsparciem technicznym dla serwisu www oraz konkursów na Facebook.

czytaj dalej »

Dwutygodnik.com

Dwutygodnik.com to internetowe pismo adresowane do ludzi poszukujących nowych treści i komentarzy związanych z kulturą. Łączy tradycję prasy papierowej z cyfrowością nowych mediów. Na zlecenie Babilon Inc. wdrożyliśmy nową wersję graficzną serwisu. Wydawcą jest Narodowy Instytut Audiowizualny.

czytaj dalej »

KarierawFinansach.pl

KarierawFinansach.pl to pierwszy w Polsce specjalistyczny serwis rekrutacyjny skierowany do profesjonalistów branży finansowej. Pozycję lidera na rynku specjalistycznych serwisów rekrutacyjnych (z odwiedzalnością na poziomie 100 000 miesięcznie) osiągnął po niecałym roku.

czytaj dalej »

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Białymstoku

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Białymstoku powstała w 1996 roku. Jest wyższą uczelnią niepubliczną, działającą na zasadach non-profit. Na zlecenie zaprzyjaźnionej bialostockiej agencji B85 przygotowaliśmy oprogramowanie do zarządzania treścią serwisu - także dla wersji rosyjskiej i angielskiej witryny.

czytaj dalej »

Aeolus Aeshare Portal

Na zlecenie naszego wieloletniego partnera - OGX - stworzyliśmy dla Aeolus Group kolejną już wersję oprogramowania extranetowego AESHARE Portal do zarządzania zasobami dokumentacji i wymianą dokumentów między inwestorem a jego dostawcami i klientami.

czytaj dalej »

porftolio | kontakt
© 1993 - 2012 Ersoft. Serwisy internetowe i oprogramowanie dla biznesu